Prosinec 2014

Štastný nový rok 2015

31. prosince 2014 v 14:46 Vanessa-News
Ahojky, no tak dneska už je 31. prosince, a je to poslední den v roce 2014. Já už se strašně moc těšim až tenhle deilní rok skončí, protože to byl ten nejhorší rok v mém životě :( Takže už netrpělivě čekám na půlnoc a pořádně to zapiju se svými kamarády :) A doufám, že rok 2015 bude uplným opakem a usměje se na mě taky trošku štěstí :)

Takže tímto článkem se svámi loučím v roce 2014. Tak Vám přeji Štastný nový rok, hodně štěstíčka , úspěchu s logováním, i v normálním životě a hlavně to zdravíčko :)

Tak nashle v roce 2015 :D


Van- "Gigi" Broadway Press Preview in New York-22.12.2014

28. prosince 2014 v 11:38 Vanessa-Apperances
Ahojky, tak jak se máte? Konečně je po Vánocích a zase na rok klid :) A jak jste si užily svátky? Já teda nic moc, mě tohle prostě nebere a nebavi mě to :( ale na druhou stranu jsem byla straešně spokojená s tím, co jsem dostala za dárky :) Jelikož jsem fanynka fotbalu a hlavně FC Viktoria Plzen, tak jsem dostala té značky : Kalendář malý,kalendář velký, skleničku, šálu, diář a spodní prádlo :D No ježíšek se zbláznil :D Pak jsem ještě dostala nějké triko, povlečení na peřiny a hlavně peníze :)
Takže sem byla spokojená :) A co jste dostali vy pod stromečkem ? Napiště mi, budu ráda :)
Každopádně se přes svátky ojevila jedna velká novinka, a to že Vanesska začala trénovat na svůj muzikál Gigi :) ude hrát hlavní roli, ke které nafotila už i promo fotky, které jsem sem už dávala:)
A ted se objevily fotky z 22 prosince, kdy byla Vany na své první zkoušce a moc jí to tam slušelo, už se těšim na celý muzikál :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Štastné a Veselé :)

23. prosince 2014 v 19:43 Vanessa-News
Ahojky, to ten rok zase utekl co? Chci se Vám především omluvit, za to že poslední měsíc tu moc nejsem, ale nesjou ani žádné novinky a ani neobíhám affs, omluvte mne, ale jsem ted více spíše na mém druhém blogu :

Každopádně dneska je 23. prosince a to znamená, že je zítra Štedrý den. Abych pravdu řekla, tak se na Vánoce moc netěšim, a chci aby to bylo už za námi... Proč? , protože poslední rok byl pro mně strašně moc těžký, měla jsem osobní problémy ( s bývalým přítelem..... a nejen to...) a navíc mi letos zemřel tatka, a máma si hned našla jiného chlapa. kterého nemám ráda, takzže je to docela těžký, a proto se na Vánoce netěším...

Ale já vás tu nebudu zahrnovat mýma problémama, ted když jsou svátky a ty mají být v klidu :)


Takže, přeji Vám Štastné a Veselé Vánoce, hodně zdravíčka a lásky, a samozřejmně hodně dárků :D
Zítra tady určitě nebudu, ale hned po svátcích jsem tu v plném proudu :)

Osobní fotky Vanessky :)

19. prosince 2014 v 22:29 Vanessa-Personal photos
Ahojky, strašně se omlouvám, že nepíšu, ale nemám vůbec čas a hlavně nejsou absolutně žádné novinky. Ted jak se blíží Vánoce, tak se Vany nikde neukazuje a tráví čas se svoji rodinnou )
Každopádně dneska nám začinají prázdniny. Jste rádi ? Já bych upřímně klidně do té školy chodila pořád :D Sem blázen..., ale maturita na krku, a čim víc hodin, tim líp :)

No, ale aspon nějaké novinky se objevují, a t jsou osobní fotky :) Tak vám sem dávám ty, které se za poslední dobu objevily. Vany je tam nádherná :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší Vanesso-26 let

14. prosince 2014 v 23:21 Vanessa-News
Omlouvám se, že jsem tu přes víkend nebyla, ale měla jsem v sobotu maturák a nebyl vůbec čas a dneska trošku kocovinka :D, ale na jednu věc jsem si čas udělat musel.

Vanessa má narozeniny :) :) :)


Dneska jí je 26 let. Je to neuvěřitelné, jak ten rok utíka, před chvilkou jsem tu psala článek a už je to rok, a píšu další :)


Vany se za tu dobu hodně změnila, hodně mění hlavně svůj účes, má každou chvilku novou hlavu. :D Ale vždycky jí to náramně sluší :)


Za svůj život toho zažila strašně hodně, natočila spoustu filmu, nahrála spoustu CD :) Je prostě úžasná


Nejvíce ji proslavil film High School Musical, kde si zahrála hlavní roli Gabrieli :) Od té doby chodila asi 5 let s hercem a kolegou Zacem Efronem, s tím se ale rozešla. :)


Poté natáčla filmy jako jsou : Cesta na tajuplny ostrov 2, Spring Breakers nbeo Gimme Shelter, a ve všech filmech byla úžasná a stává se čím dál více slavnou. Všichni fanoušky ji milujou :)


Za rok 2014 natáčla další filmy, ketré vyjsou v příštím roce :) Před třemi lety začala chodit s hercem Austinem Batlerem :) A je s tím až do ted :)


Já ji naprosto miluju, je to prome nejúžasnější a nejkrásnější herečka v celém Hollywoodu :)
A tímto bych ji chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka. At se ji daří jak v profesním tak i v soukromém živote. A at nás neustále nepřestane překvapovat :) :) :)Potm:Leden 2015

11. prosince 2014 v 14:55 Vanessa-News
Tak a je tu další měsíc, fotka za měsíc prosince už mužete vidět v menu :) A ted vám sem dávám na hlasování fotky z posledních dvou Vanesi photoshootu :) Tak hlasujte v celém článku :)

Van- Shopping in Beverly Hills-4.12.2014

10. prosince 2014 v 19:46 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, dneska Vám sem přidávám fotky z 4. prosince, kdy byla Vany nakupovat, nejspíš už něco na Vanoce :) Byla opět dokonalá, tady mi připoměla tu starou Vany a její typickou modu :) Měla úžasenj svetr, kalhoty a uplně nádherný vlasy :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Van- Out and about in West Hollywood-3.12.2014

8. prosince 2014 v 11:54 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, dneska sem nešla do školy, neni mi dobře, ale mám čas sem aspon přidat nový článek, a to ze dne 3 prosince, kdy byla Vanessa viděna jak šla ze cvičení na nákupy. Byla nádherně oblečena, až na ty kalhoty, které mi přijdou že ji jsou velký a vytahany, tak ej to super a hlavně ten kabát se mi strašně líbí :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Van- Leaving My Fit Foods in Sherman Oaks-2.12.2014

7. prosince 2014 v 11:18 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, dneska už je 2. adventní neděle, utíká to strašně moc rychle, už jneom 6 dní a mám Maturák :) a pak Vánoce a Silvestr a zase Nový rok, teda ten rok tak strašně rychle utekl, to je hrozný...
No každopádně Vám sem dneska přidávám fotky Z 2. prosince, kdy byla Vany nakupovat sice tam pršelo, ale i přes to si Vany vzala krátkou mikinu, kalhoty a supr kozačky, celkově byla opět nádherná :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní fotky

6. prosince 2014 v 17:44 Vanessa-Personal photos
Ahojky, už skoro 2 měsíce, si tu skládám vpočítači osobní fotky, tak Vám je sem dneska konečně dávám, protože už jich je strašně moc :) Více komentářu k tomu ani nejde, je to naprosto perfektní, je všude nádherná :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com