Leden 2015

Van- Arriving at the Kennedy Center in Washington DC-17.1.2015

30. ledna 2015 v 14:39 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, říkala jsem si že nejdou žádné novinky a ted se konečně nějaké objevily, a to jsem zjistila, že jsem sem uplně zapoměla dát ještě fotky z 17 ledna, kdy šla Vany opět do divadla :) Měla nádherné bílé kalhoty a k tomu bílou čepičku a krásný černý kabát. Moc ji to slušelo, jen škoda že se objevilo tak málo fotek :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Van- Leaving the Kennedy Center in Washington DC-16.1.2015

21. ledna 2015 v 21:37 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, tak dneska se objevily konečně zase novinky a to z 16. ledna, kdy měla Vany svoji první premiéru muzikálu Gigi. Fotky jsou z příchodu na přredstavení. :) Je jich sice jen pár, ale je tam na nich nádherná, je cela v černém a moc jí to sluší :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové osobky :)

16. ledna 2015 v 19:45 Vanessa-Personal photos
Ahojky, strašně mě štve, že se vůbec neobjevují novinky, ale chápu to, protože Vanessu ted v nejbližší době čeká premiéra jejího muzikálu Gigi. Takže se připravuje pilně cvičí :)
Ale jsem ráda, že se postupně objevují alespon nějaké osobní fotky, a proto vám sem přidávám fotky za poslední měsíc, jsou opravdu úžasné :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Van- Out in Los Angeles -5.1.2015

10. ledna 2015 v 15:56 Vanessa-Paparrazi
Ahojky, tak se objevily první Vanessy fotky v roce 2015.
Papparrazi ji sledovali, když odcházela z domu na cvičení. Moc jí to slušelo. Měla své oblíbené botky na svičení a na sobě měla takový leopardí komplet: legíny a top. Tak doufám že si dala po Vánocích do těla:) Taky bych asi měla :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Potm:Únor 2015

4. ledna 2015 v 20:24 Vanessa-News
Ahojky, tak jak Vám bylo po Silvestru? Mě bylo fajn, nebyla jsem tolik opilá, ale víc bych tady můj silvestr neprobírala :) Jaký byl ten Váš? Užily jste si ho?
Každopádně dneska už je 4 ledna, a zítra se jde zase do školy, jenže já tam nejdu, protože mně dneska jako naschvál chytnul močový měchýř a mám zánět :( Fakt děsný :(
No ale zapoměla jsem sem úplně dát nové hlasování na fotku měsíce Únor. Tak Vám to sem dávám ted :) Vítězná fotka z ledna už je v menu, a tentokrát jsem pro hlasování vybrala osobní fotky Vanessky :) Jsou novější a pod celým článkem můžete hlasovat, která je z nic nejlepší :)