Únor 2015

Van- At LAX airport in Los Angeles-25.2.2015

28. února 2015 v 8:58 Vanessa-Paparrazi
Tak jsem tu zase po 3 týdnech. Omlouvám se že tu nejsem, ale učím se na maturitu a novinky ani žádné nejsou. Vanesska ted byla týden na Novém Zélandu, a objevovali se nějaké osobní fotky. No a před třemi dny se vrátila domů a už se konečně zase objevují nové fotky.
Tak vám ted přináším nové fotky z 25 února, kdy Vany byla zachycena zpátky v LA na letišti. Byla dokonalá, je na ní vidět že si odpočinula. a užila si to. Měla na sobě krásný černý overal a úplně božský boty, taky bych takové chtěla :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobky- Vanesska

12. února 2015 v 17:49 Vanessa-Personal photos
Ahojky, tak se zase ozývám, tentokrát tu mám spoustu nových osobních fotek. Novinky se vůbec neobjevují, tak aspon že ty osobní fotky se objevují každý den nové a nové :) Je jich opravdu strašně moc, tak se můžete kochat :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Potm:Březen2015

6. února 2015 v 12:54 Vanessa-News
Ahojky, úplně sem zapoměla sem dát nové hlasování. Fotka za měsíc Únor už je v menu, vybrali jste fotku ze silvestra :) A ted jsem vybrala pro fotku na měsíc březen dvě fotky z Vanessy muzikálu Gigi. Tak vyberte, která se vám líbí víc :)

Van- Bongo > 2015 | Spring Collection

5. února 2015 v 16:50 Vanessa-Photoshoot
Ahojky, objevily se nové fotky pro Bongo, které Vany fotí pravidelně pro každé roční období, tyto fotografie pro Jaro 2015 nafotila už před Vánoci, ještě měla červené vlasy :) Je to dokonalý photoshoot. Je tam úžasná :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com