Netvor

Metvor-Wall Secast

6. března 2011 v 18:22
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Netvor-Fotky

22. ledna 2011 v 16:30

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Netvor-Trailer

8. ledna 2011 v 11:37

Netvor-Popis filmu

7. listopadu 2010 v 8:38
Kyle Kingson (Alex Pettyfer) má všechno - přitažlivý vzhled, inteligenci, bohatství a možnosti - ale také sklony ke krutosti. Má tendenci se posmívat a ponižovat "neatraktivní" spolužáky. Zaměří se na podivnou spolužačku Kendru (Mary Kate Olsen) a pozve jí na školní extravagantní ekologický mejdan. Kendra přijme a Kyle, který je zase ve své formě, ji neurvalým způsobem urazí. Ona mu odplatí stejně, když ho začaruje kouzlem, které ho fyzicky změní v to, co z hloubi duše nesnáší.

Je rozzuřen svým hrozným a nerozpoznatelným vzhledem a setkává se s Kendrou, od které se dozvídá, že jediné řešení proti kletbě je najít někoho, kdo ho bude milovat takového jaký je - úkol, který považuje za nemožný. Tak v tomto hyper-moderním převyprávění klasického příběhu "Kráska a zvíře" začíná Kyleova cesta k objevení pravé lásky.
 
 

Reklama