Sucker Punch

Sucker Punch- Promo

14. srpna 2018 v 16:54
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sucker Punch- Stills

14. srpna 2018 v 16:50
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sucker Punch-z natáčení

11. června 2011 v 14:18
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Věci se Sucker Punch

11. června 2011 v 14:16
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sucker Punch-Popis filmu

12. března 2011 v 11:29
Sucker Punch" je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll (Emily Browning) neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket (JenaMalone), ulicí protřelou Blondie (Vanessa Hudgens), vždy loajální Amber (JamieChung) a svéhlavou Sweet Pea (Abbie Cornish) - se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (CarlaGugino) a High Roller (Jon Hamm).

Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana (Scott Glenn) jejich neuvěřitelná cesta - pokud bude úspěšná - je osvobodí.

Sucker Punch-Trailer

23. ledna 2011 v 13:06
 
 

Reklama