Vanessa-News

Potm: Březen 2017

1. února 2017 v 23:14
Ahojky, tak jsem se po dlouhé době rozhodla, že sem dám také hlasování pro fotku měsíce :)
Takže v celém článku můžete hlasovat na měsíc březen :)

Jsem zpět

23. srpna 2016 v 14:46
Ahojky, tak se hládím, že jsem zpátky, opravdu mi chybělo přidávání novinek o Vanesse :)
Tak doufám že sem zase najdete cestu :)

Všechno nejlepší

14. prosince 2015 v 21:48
Naše Vanesska dneska slaví krásné 27 narozeniny. Strašně to letí, pamatuji si když jí bylo 17 a začínala s herectvím :)
Tímto ji přeji všechno jen to nejlepší hodně štěstíčka a zdravíčka .:)

Potm:Březen2015

6. února 2015 v 12:54
Ahojky, úplně sem zapoměla sem dát nové hlasování. Fotka za měsíc Únor už je v menu, vybrali jste fotku ze silvestra :) A ted jsem vybrala pro fotku na měsíc březen dvě fotky z Vanessy muzikálu Gigi. Tak vyberte, která se vám líbí víc :)

Potm:Únor 2015

4. ledna 2015 v 20:24
Ahojky, tak jak Vám bylo po Silvestru? Mě bylo fajn, nebyla jsem tolik opilá, ale víc bych tady můj silvestr neprobírala :) Jaký byl ten Váš? Užily jste si ho?
Každopádně dneska už je 4 ledna, a zítra se jde zase do školy, jenže já tam nejdu, protože mně dneska jako naschvál chytnul močový měchýř a mám zánět :( Fakt děsný :(
No ale zapoměla jsem sem úplně dát nové hlasování na fotku měsíce Únor. Tak Vám to sem dávám ted :) Vítězná fotka z ledna už je v menu, a tentokrát jsem pro hlasování vybrala osobní fotky Vanessky :) Jsou novější a pod celým článkem můžete hlasovat, která je z nic nejlepší :)

Štastný nový rok 2015

31. prosince 2014 v 14:46
Ahojky, no tak dneska už je 31. prosince, a je to poslední den v roce 2014. Já už se strašně moc těšim až tenhle deilní rok skončí, protože to byl ten nejhorší rok v mém životě :( Takže už netrpělivě čekám na půlnoc a pořádně to zapiju se svými kamarády :) A doufám, že rok 2015 bude uplným opakem a usměje se na mě taky trošku štěstí :)

Takže tímto článkem se svámi loučím v roce 2014. Tak Vám přeji Štastný nový rok, hodně štěstíčka , úspěchu s logováním, i v normálním životě a hlavně to zdravíčko :)

Tak nashle v roce 2015 :D

Štastné a Veselé :)

23. prosince 2014 v 19:43
Ahojky, to ten rok zase utekl co? Chci se Vám především omluvit, za to že poslední měsíc tu moc nejsem, ale nesjou ani žádné novinky a ani neobíhám affs, omluvte mne, ale jsem ted více spíše na mém druhém blogu :

Každopádně dneska je 23. prosince a to znamená, že je zítra Štedrý den. Abych pravdu řekla, tak se na Vánoce moc netěšim, a chci aby to bylo už za námi... Proč? , protože poslední rok byl pro mně strašně moc těžký, měla jsem osobní problémy ( s bývalým přítelem..... a nejen to...) a navíc mi letos zemřel tatka, a máma si hned našla jiného chlapa. kterého nemám ráda, takzže je to docela těžký, a proto se na Vánoce netěším...

Ale já vás tu nebudu zahrnovat mýma problémama, ted když jsou svátky a ty mají být v klidu :)


Takže, přeji Vám Štastné a Veselé Vánoce, hodně zdravíčka a lásky, a samozřejmně hodně dárků :D
Zítra tady určitě nebudu, ale hned po svátcích jsem tu v plném proudu :)

Všechno nejlepší Vanesso-26 let

14. prosince 2014 v 23:21
Omlouvám se, že jsem tu přes víkend nebyla, ale měla jsem v sobotu maturák a nebyl vůbec čas a dneska trošku kocovinka :D, ale na jednu věc jsem si čas udělat musel.

Vanessa má narozeniny :) :) :)


Dneska jí je 26 let. Je to neuvěřitelné, jak ten rok utíka, před chvilkou jsem tu psala článek a už je to rok, a píšu další :)


Vany se za tu dobu hodně změnila, hodně mění hlavně svůj účes, má každou chvilku novou hlavu. :D Ale vždycky jí to náramně sluší :)


Za svůj život toho zažila strašně hodně, natočila spoustu filmu, nahrála spoustu CD :) Je prostě úžasná


Nejvíce ji proslavil film High School Musical, kde si zahrála hlavní roli Gabrieli :) Od té doby chodila asi 5 let s hercem a kolegou Zacem Efronem, s tím se ale rozešla. :)


Poté natáčla filmy jako jsou : Cesta na tajuplny ostrov 2, Spring Breakers nbeo Gimme Shelter, a ve všech filmech byla úžasná a stává se čím dál více slavnou. Všichni fanoušky ji milujou :)


Za rok 2014 natáčla další filmy, ketré vyjsou v příštím roce :) Před třemi lety začala chodit s hercem Austinem Batlerem :) A je s tím až do ted :)


Já ji naprosto miluju, je to prome nejúžasnější a nejkrásnější herečka v celém Hollywoodu :)
A tímto bych ji chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka. At se ji daří jak v profesním tak i v soukromém živote. A at nás neustále nepřestane překvapovat :) :) :)


Potm:Leden 2015

11. prosince 2014 v 14:55
Tak a je tu další měsíc, fotka za měsíc prosince už mužete vidět v menu :) A ted vám sem dávám na hlasování fotky z posledních dvou Vanesi photoshootu :) Tak hlasujte v celém článku :)

Potm:Prosinec 2014

1. listopadu 2014 v 9:08
Fotka na měsíc Listopad už visí v menu :) A ted z je tu další měsíc a vy můžete hlasovat za měsíc prosinec. Dala jsem sem 3 fotky z Vanessinych posledních akcí :) Tak můžete hlasovat :)
 
 

Reklama